| alxp a întrebat:

V-ati simitit vreodata tristi, singuri, parasiti de toti cei pe care ii credeati prieteni, ca va vor sustine si ca va vor fi alaturi mereu? cum ati trecut peste?

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca stau sa ma gandesc mai bine, cred ca da, dar asta in perioada adolescentei! Cum am trecut peste? Foarte usor....Nu merita sa pui toate nimicurile la suflet.Inainte sa-ti faci prieteni, incerca sa-i cunosti mai bine si sa vezi ce fel de oameni sunt, asta sa eviti situati de genu!

| MrsDraguttza a răspuns:

Daaa. este greu dar chiar si cu asta fa-ti un prieten mai apropiat si vb
Eu asa am trecut peste depresie

| camy417 a răspuns:

Ee nu m-am simtit chiar asa de rau. sunt cam delasatoare din fire si am trecut usor peste deoarece intr-un fel ma asteptam sa se intample asta.
partea cea mai amuzanta din toata chestia asta cu prietenii e acel moment in care privesti inapoi si iti dai seama ca cei care ti-au afost prieteni de barfesc si se uita la tine cu scarba iar cei ce in trecut te barfeu iti sunt prieteni de sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma ajuta muzica, imi place trance, ascult ce imi place la maxim!