| SilverPearl a întrebat:

V-ati simtit vreodata ciudat doar pentru ca nu placeti pe nimeni si probabil ca nimeni nu va place?

Răspuns Câştigător
| SuperSmart a răspuns:

Adevărul e că da,dar există o teorie interesanta ca cu cât placi mai multe persoane cu atât ești plăcut de mai puține, e imposibil să nu găsești la un moment dat cineva care să te placa si pe care tu să placi, este vorba doar de interese comune, si comportament asemănător, sigur există cineva în lumea asta cu care te asemeniwinking

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cati prosti vad in jurul meu, si incultura la fete e normal sa nu placi orice iti pica pe mana, te simti doar atras de forme.

| SilverPearl explică (pentru anonim_4396):

Incultura nu este numai la fete, este plina lumea de oameni prosti care nu pot lega doua cuvinte. Mai nou nici nu mai ai de ce sa fi atras( parere proprie) toti baietii au burta, sunt nesimtiti si nu ai cu cine discuta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilverPearl):

Prin "prosti" voiam sa spun ca nu conteaza genul, si presupunand ca tu esti baiat am zis ca sunt foarte multe fete inculte, si multi baieti inculti care leviteaza-n jurul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De vreo 3 ani + tot simt asta
big grin

| NoFeelings a răspuns:

Ever.