| MaryM a întrebat:

V-aţi uitat la filmul " Nu am uitat ce ai făcut vara trecută "? Cum vi s-a părut? Fundă. :d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Ben Willis mi s-a parut infricosator cu pelerina aceea de ploaie si cu acel carlig,cand vedeam ca apare dadeam repede pe altceva. laughing
Julie,o atitudine foarte puternica,nu si-a lasat prietenii cand erau cat pe ce sa fie omorati. kiss
Karla si Tyrell foarte amuzanti,iar Tyrrel exact cand m-a facut sa rad cu pofta,a fost omorat. sad
Foarte mult mi-a placut ideea cu Will Benson(Ben son,fiul lui Ben),nu m-as fi gandit niciodata.
Despre prietenii care erau cu Julie cand a facut accidentul cu Ben,nu am vazut inceputul filmului.
Un film foarte frumos,cuplul de culoare face tot amuzamentul happy,Julie foarte puternica, cum am zis, iar iubitul ei si el foarte puternic. Nu am cuvinte sa descriu cum as vrea acest film. Super si superb! happy

2 răspunsuri:
| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Da,l-am vazut.Cum mi s-a parut? Epichappy

| AyLLin a răspuns:

L-am vazut si mi s-a parut extraordinar.ff frumos