| Dia a întrebat:

Vă bucurati că a castigat Emma la Next top model? Sau sunteti tristi pentru Mădă? happy

Răspuns Câştigător
| violeta_3078 a răspuns:

Mie imi placeau ambele si scorcica si piți.ma bucur pentru emma dar sunt trista pentru mada

7 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Ma bucur pentru Emma.

| MeGustaaa a răspuns:

Mie imi place Emma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari pentru emma, merita sa castige

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Sunt trista ca nu a castigat Madalina sad Dar totusi Emma este tanara si frumoasa si o sa aiba o cariera stralucitoare ca model

| alexandra199711812 a răspuns:

Eu una ma bucur are tot viitorul inainte ...imi pare putin rau si pentru madalina, dar sunt bucuroasa ca a castigat Emma

| bella1998 a răspuns:

Wow! 1 sunt super super happy ca a castigat emma! sincera sa fiu, o uram pe madalina!

| rockeritzaloveyou a răspuns:

Cea mai draguta a fot emma si simpatica:X, dar mada las-o balta e uratikahee hee ork trebuie sa semneze ceva contract de 4 ani si pana at mada are 29 ema o sa aiba 20 deci emma :X:X