| micutsaa a întrebat:

Va bucurati ca vine vacanta de iarna? Ce veti face in vacanta?

5 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Da, mă bucur. Dorm (până pe la 9-10), nici nu mă uit către cărţi(le de şcoală), ies pe afară cu prietenii.

| odorash a răspuns:

Desigur ))
Deabea astwpt, sper s aninga sa pot pleca cu sora la sanius, despachetam cadouri, umblam cu colinda, mergem la rude in ospetie )):*

| BellsC a răspuns:

De mult o asteptam si acum ca a venit deja m-am plictisit laughing si imi e dor de colegii pe care nu o sa-i vad vreo 3 saptamani.Singurul lucru care imi place e ca o sa fie foarte frumos pentru ca vin Sarbatorile love struck abia astept!

| Dιєиυтzα a răspuns:

Da

| deeDEE1269 a răspuns:

Da si nu o sa treaca repede sarbatorile si pe urma ce distractie... tot o sa-ti fie dor de scoalahappyCe fac pe acasa anul asta e crizahee hee