| Ana-Maria94 a întrebat:

Va convine ca a iesit din nou Basescu? mie NU.

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Pff nu il suportstraight faceoricine era mai bun decat eloh go onstraight face

20 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da.De ce nu? Pana la urma e mai bine decat cu Ceausescu!laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie putin imi pasa...sincerstraight face
Sa iasa cine vrealaughing

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Pe mine mă doar în cot. Îmi convine, nu îmi convine, sigur nu s-ar schimba după nemulţumirea mea.

| daii a răspuns:

Mie imi convine ca a iesit PD-L. Fiindca primarul Brasovului e tot PD-L si a facut destule. In 15 ani PSD-istii ne-au facut tara de rahat si acum zic de Basescu ca nu ne poate scoate din rahatul facut de ei.Pai si omul asta nu poate sa readuca totul la normal, daca timp de 15 ani astia au facut ce au facut. Oricum acum nu mai conteaza. A iesit Basescu asta ewinking

by daiiwinking

| daii a răspuns:

Siko- nu cred ca are vreo importanta cu ce tine tatal meu.
Important e cu cine tin eu, ca nu voteaza tata pentru mine.

by daiiwinking

| inna a răspuns:

Da, îmi convine.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nici mie.

| AnemonaP a răspuns:

Nu prea dar daca este presedinte sa chefuimlaughing

| dadaaaaa a răspuns:

Decat Geoana, mult mai bine Basescu! Deci imi convine!
Cum zice si @luchass te`ai trezit cam tarziuhee hee!

| cocolina a răspuns:

Da imi convine ca a iesit Basescu in locul lui Geoana, dar sincer as fi preferat sa iasa Vadim:d

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Decat hotul ala de Geoana? Mie una imi convine big grin.

Răspuns utilizator avertizat
| Is There Love In Space? a răspuns:

Nu stiu. Timp de 20 de ani au fost si psd-isti si pd-listi si de toate si tot saraci suntem

| Smokethatshit a răspuns:

Daca iesea altcineva, crezi ca era altfel? crezi ca era diferita tara? toti sunt niste profitori, niste mincinosi! Pana nu va fi un om simplu, presedintele Romaniei, vom ramane in aceasta pozitie mult timp, adica rebuturile Europei. Este trist, dar asta este purul adevar! Singura solutie este inca o revolutie, dar. se pare ca nimeni numai are curajul. pacat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Târziu te-ai mai trezit... Unora le convine, altora ba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mr ala care nu stiu cum il cheama thinking ce facea thinking
Asculta'ma pe minewinking promisiunile sunt facute ca sa fie incalcatewinking. Nu mai credeti in vorbe fara fapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintr-o lada de gunoi, alegi si alegi si alegi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca...sincer, cand a fost campania tineam cu Basescu, dar acum imi este absolut indiferent deoarece ce a fost rau a trecut(campania electorala, miturile, spaga, voturile furate) si as putea spune ca sunt linistita in urmatorii 5 ani. Si daca iesea Geoana, ce crezi ca facea? Aducea Romania la stadiul Marii Britanii...rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahh.Cu Basescu n-ai ce face, ma dipera moaca lui, parca ii baut ce moaca arerolling on the floorrolling on the floor. Daca las vedea odata cred ca as sari la el la bataierolling on the floor. Eu il urasc multangry

| theo_1073 a răspuns:

Da-l incolo...sa traiti bineeee! Da atata de bine traim, excelent da acu vb lu andra333...sa chefuim ca lui asa ii place, dar mie-mi placea sa castige Geoana fiindca primaru` e de la PSD da nha