| Xonia a întrebat:

Va e frica sa dormiti singuri in camera?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand eram mai mic imi era frica. Acum nu mai e cazul.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu! De mic copil am dormit singura in camera! Aveam la geam un pom si un stalp de elctricitate, care facea diverse umbre pe pereti! Imi inchipuiam tot felul de povesti in functie de cum era pomul, cu frunze sau fara!

| LoveMe a răspuns:

Nu! Logic ca nu!
cati ani ai? 2, 3laughinglaughing glumesc
eu am 13 si normal ca nu mi`e frica!tongue

| Marii a răspuns:

Nu, imi place. happy

| gabryel a răspuns:

Nu imi e frica, ador cand tuna si fulgera si cand e intuneric bezna in camera, atunci adorm cel mai repede si dorm cel mai bine, de la 13 ani dorm singur in camera iar acum am 18.

| HinnaBunneh a răspuns:

Da

| idontknow a răspuns:

Nu, chiar imi place sa dorm singura, cand eram mica dormeam cu mama si ma cam deranja asta, acum sunt singura in tot patullove struck

| x_7728 a răspuns:

Nu, chiar imi place:d

| lalaliela a răspuns:

Eu dorm singura in camera, dar, da, mi-e frica. Dorm cu televizorul aprins si-l programez sa se stinga intr-o ora jumate, ca sa fiu sigura ca adorm pana atuncilaughing. E destul de stresant, fiindca am impresia ca n-o sa scap de fobia asta niciodata.

| Jeremy1 a răspuns:

Nu imi este frica sa dorm singur, insa dorm mai bine cand ma culc cu cineva.

| xNoOLiMiTsX a răspuns:

Cand eram mai mica.

Si acum doar daca visez urat.

| cucalic a răspuns:

De regula imi era frica, dar acum o am mereu pe fetita mea cu mine, si nu imi m-ai este asa frica.frica ne-o facem noi singuri asa ca nu te teme. o fontita?

| Roxii a răspuns:

Nu, cand eram mica da sau acum daca ma uit la un film horror! in rest e ok.tot patul pentru. mine!

| rammses a răspuns:

De vreo 10 ani dorm singur in paturi diferite cate un an, in locuri diferite si tot singur. nu mai am nici o treaba cu asta. dar tot e mai bine cand adorm cu cineva in bratewinking cand se mai intampla.