| mada_6524 a întrebat:

Va e greu sa recunoasteti ca ati gresit?

Răspuns Câştigător
| D3Dulici a răspuns:

Buna scumpa mea! Sincer, eu sunt o fire mai incapatanata si foaret orgolioasa, imi e greu sa acept o situatie in care sunt eu de vina deoarece asta se intampla foarte rar, dar de obicei stau cam 30 de ora sa ma gandesc(in timp ce ascult muzica, care ma calmeaza) si pana la urma imi asum responsabilitatea daca am gresit. (precizez ca nu min sau ascund. URASC ASTA) pwpici:X

8 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Mie sincer,da! Fiindca vreau sa cred ca intotdeauna am dreptate, iar atunci cand nu e asa si mi se spune ca am gresit mi'e greu sa admit, desi stiu ca e adevarat.Parca-mi sta un nod in gat sa recunosc.thinking

| RoXyRaLu a răspuns:

Nu, nu imi este sau macar nu ar trebui sa ne fie.Daca am gresit,asta e, suntem oameni si nu exista om perfect care sa nu fi facut vreo greseala in viata asta. Daca nu faci greseli inseamna ca nu ai destula experietnta pentru a trai deoarece din greseli se invata. Daca nimeni nu ar face greseli, nu s-ar ajunge nicaieri cu omenirea.
Funda?

| Lucinca a răspuns:

Nu deloc
o spun ca si cum n usar fi intamplat nimic nu ma afecteaza sa spun ca am gresit

| DelphhiN a răspuns:

De cele mai multe ori da

| ℓίίίgнт a răspuns:

Poi.in anumite circumstantze da, dar in unele nu...Depinde pe cine raneste...

| maryfanMJ97 a răspuns:

Uneori da

| An0nYmA a răspuns:

Da,sunt o fire care nu prea recunoaste ca greseste! dar tu cum esti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu,decat sa fiu ipocrita mai bine zic "da ma am gresit,asta este,macar am recunoscut, ce vrei sa te mint, mai bine nu". stii cum ii fiecare cu principiile lui