| Aenoenienanonim a întrebat:

Va implor din inima traduceti-mi si mie interviul asta, ca vreau neaparat sa vad ce spune in el, va rog frumos de tot (. Macar traduceti potin din el, cat vreti va rog http://www.youtube.com/watch?v=c-svXcxBYdk...embedded#at =164

1 răspuns:
| Ackles a răspuns:

Explica despre eminem...i-o prezentat numele adevarat si spun ca indiferent daca esti rapper sau nu tot ai ascultat muzica.a fost nomminalizat cu cateva premii OSCAR. nu se stie daca are sotie sau copii sau chair copii in afara casatoriei. Povesteste cate un pic despre viata lui apoi incepe sa prezinte in general sccesul carel are. Sper ca te-a ajutat... asta e doar in mare parte. discutia lor.