| anonim_4396 a întrebat:

Va implor imi spuneti si mie cum sa imi pun o melodie pe profilul meu de hi5 ca atunci cand il deschide cineva sa auda melodia. FUNDA

Răspuns Câştigător
| AnoOnim23 a răspuns:

Uite intri pe hi5-ul tau, dai click unde scrie "editeaza dspre mine", apoi dai click in casuta unde apare muzica preferata. lasi pagina in jos apoi deskizi iar internet exp si intri pe adresa asta:www.programeyahoodownload.tk...apoi iti apare o lista cu melodii, dr daca vrei alta poti cauta, sus in dreapta iti apare o casuta si scrii acolo numele mel si cine o canta, dupa ce iti apare dai click pe numele melodie, apoi iti va aparea melodie cu video iar in partea dreapta codul.copii codul apoi te duci la tine pe hi5 unde ai dat editare despre mine si in casuta la muzica preferata dai paste la cod, apoi dai salvare profil sau cum iti apare...si casa verifici di click pe profilul meu si ai sa vezi ca o sa cante melodie imediat.succes:*! si app poti schimba melodie de cate vrei doar cu un click pe melodie care iti apare tie

4 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna daca vvrei ti-o fk eu:*

intri p mixpod.com si ti-l faci:*

bafta

| PuFuleTe_5630 a răspuns:

Http://www.youtube-video-codes.com/

Intri acolo apoi, Scrie Numele melodiei [in casuta alba unde scrie HOME...] Pe care vrei sa o pui pe hi5
SI Iti apare o lista cu mai multe melodii;) [Iti alegi Una de acolo] apoi dai la Grab code si La autoplay si copiezi codu...
Apoi merigi la profilul tau si dai la editare despre mine...Si o pui acolo...
POti sa iti lasi si comm cu ea[daca vrei]...

fundita;;)?

| AnoOnim23 a răspuns:

Anyone am sesizat o greseala la ras meu si te rog sa ma scuzi link-ul este www.programeyahoodownload.tk

| Hehehegirlyyynnss a răspuns:

Intri pe Youtube la melodia pe care vrei s-o pui. Pe la Videoclip pe-acolo scrie "EMBED CODE". Il copiezi, dupa aia te duci la 'despre mine' sau iti lasi comm la profil\fotografii cu codu ala (Cu copy-paste) si gata. big grin Funda? :X Plssss love struck