| spotlight a întrebat:

Va incepe scoala, va-ti pregatit cu invatat recapitulari...rechizite etc?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In noiembrie incep un curs de aproximativ 6 luni asa ca mai am timp liber.

| Yukidaruma a răspuns:

Eu una acum ma pregatesc laughing
maine ma duc sa imi iau rechizite, hainele le-am luat, iar de invatat nu am avut decat sa citesc 3 carti la romana, si acum ma omor cu ciitu, ca mai trebuie sa le facsi rezumat rolling on the floor, cam atat am avut laughing deci sunt pregatita cu de toate mai putin sufleteste, ca nu am niciun chef de scoala mai ales ca intru a 8 rolling on the floor, dar cu rechizite si chestii sunt pregatita, ca ma cicali macamea toata saptamana la capt cu astea rolling on the floor

| Alecssa a răspuns:

1. Niciodata n.am invatat in vacanta... De ce m.as abate de la regula acum? laughing
2. Din iulie ma chinui sa fac o lista cu rechizitele necesare si n.am reusit thinking laughing
In concluzie, da, sunt pregatitawinking

| Ladybuug a răspuns:

Hey, spotlight >big grin