| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

VA inspaimanta cateodata visurile voastre? cat de des "nu visati nimic"adica daca nu ati auzit 90% din tot ce visam uitamhappydeciii m-am gandit ca in noptile in care noi credem ca nu am visat nimic am visat de fapt ceva care a fost cel mai amuzant vis al vostru?

Răspuns Câştigător
| ✿puffa✿ a răspuns:

Eu stiu ca tin minte ce visez de obicei. tin minte un vis de la 5-6 anihappy... oricum mai nou visez vedete gen: miley cyrus selena gomez...lady gagalaughingde la prea mult tv si calculatorhappy