| Alchemy a întrebat:

Va lasa sa dati idei de ati petrece timpul liber, cel mai bun raspuns / idee castiga funda! (zi de zi dau o funda)

Răspuns Câştigător
| zBobby a răspuns:

Incearca sa te uiti la un film placut acasa la PC, sau poate in oras cu niste prieteni mancand niste popcorn si niste cico, sa incingi in parc un meci de fotbal/voley sau orice altcineva cu niste colegi/prieteni apropiati. Este foarte distractiv big grin. Sau ai mai putea sa stai toata ziua la PC in jocuri video online cum fac multi alti desi nu iti recomand, sau comunicand pe mess, facebook etc happy

1 răspuns:
| Alchemy explică:

Mai astept cinci persoane din 5 aleg una