| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Va mai aduceti aminte acum doua saptamani ca sora mea va pleca in anglia si sunt foarte trist.Ei bine vreau sa-mi dati cat mai multe motivatii si incurajari si sa vad partea buna nu partea ca pleaca departe si.nu ne vom mai vedea mult timp.Va rog raspundeti-mi cati mai multi la aceasta intrebare deoarece maine seara pleaca si nu vreau sa plang. Multumesc. Cel mai bun raspuns ( si cele mai multe motivatii si incurajari) primesc fundaa

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Pai gandeste-te ca o sa devii mai tare, o sa poti ajunge la un nivel mai ridica al rezistentei sentimentale.

| bbbbbbbbnbbbb explică:

Multumesc pentru raspunsuri! Dar mai astept sa vsd ce raspunsuri voi mai primi.

| XxDeToAteXx a răspuns:

Sall, singurul motiv la care trebuie sa te gandesti este ca sora ta a plecat cu un folos acolo si nu trebuie sa i-ti faci griji, ca sa i-ti alini durerea gandeste-te ca e plecata la o prietena sau e la munca pe tot timpul zilei... daca nu poti atunci trebuie sa te gandesti ca atunci cand o sa vina o sa iti aduca multe dulciuri, tehnologii avansate si tot tacamul! Sper ca am fost de ajutor.tu consideri daca vrei sa-mi dai funda.