| eb4ever a întrebat:

Va multumesc tuturor pentru ca mi-ati raspuns la intrebari si ca suntem uniti! as vrea tare mult sa stiu daca. dupe ca ieri la tv anunta ca au gresit subiectele, dupa ca nu se mai puncteaza opinia, dupa ca se puncteza...stie careva cum o sa fie pana la urma? mersi mult

2 răspunsuri:
| flori_8244 a răspuns:

PROFESORILOR LI S-A CERUT SA NOTEZE CREATIVITATEA.DEPINDE DE FIECARE DACA VOR RESPECTA CEREREA MINISTERULUI.

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Opinia se puncetaza deoarece e un exrcitiu dar o sa se puncteze numai creativitatea
eu personal am facut o harababura ca nu am inteles nimic din textul alathinking dar asa e sad

succes la urmatoarele:*