| deleuandrei a întrebat:

Va plac oamenii cu tatuaje?

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap happy
by zui

| kitty_8919 a răspuns:

Da imi plac oameni cu un singur tatuaj nu cu 100 de tatuaje.

| Encore a răspuns:

Ii ador :X
Momentan am vreo 3 tatoo de fapt 60 de stelute si un craniu dar daca as putea mi-as impodobi tot corpu, am la planuri :X

| Silvia a răspuns:

Dap...si tati meu are love struck

daniela
| daniela a răspuns:

Depinde de tatuaj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore, tu vrei sa nu te mai recunoastem laughing

| mariutza a răspuns:

Da...si eu as vrea sa imi fachee hee dar sa mai cresc big grin:X...adoor tatuajele :X

| Shery a răspuns:

Mie mi se par faine tatuajele doar la fete... la baieti nu prea imi plac...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore Nu exageralaughing
Pai cred ca da... dar unul micut.

| eu_3271 a răspuns:

Da big grin Cei tatuaje mari si cu multe detalii (chiar daca eu nu mi-as face)

| Encore a răspuns:

Bizzare nu exagerez straight face

| dulcika a răspuns:

Buna.
mie una nu imi plac, par niste uscariasi.
imi cer scuze celor care le plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore... Ziceam sa nu exagerezi si sa-ti faci pe tot corpullaughing

| Encore a răspuns:

Ma in mare parte da, pe fata si pe mana dreapta nu mi fac si pe picioare probabil laughing

| Bianca_4346 a răspuns:

Daaa..si eu vreau sa imi fac dar astept sa mai cresc...

| eu_3271 a răspuns:

Imi plac oamenii cu tatuaje gen http://accidentalsexiness.files.wordpress.com/2008/11/katvond028.jpg

Mai nou se fac tatuaje pe ochi :)) De alea ce ziceti? Din cate am vazut, arata cam aiurea. In plus e si risc mare de orbire...

| Antrax a răspuns:

Nu

| antonelk a răspuns:

De ce nu laughing) si prietenul meu are vreo 3 tatuaje da no problem laughing) :X

| Encore a răspuns:

Ma in mare parte da , pe fatza si pe mana dreapta nu mi fac si pe picioare probabil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Encore... Ziceam sa nu exagerezi si sa'ti faci pe tot corpullaughing

| dulcika a răspuns:

Buna.
mie una nu imi plac,par niste uscariasi.
imi cer scz celor care le plac.

| BuMeRaNg a răspuns:

Depinde ce fel de tatuaj...tongue...imi plac baietii care au un singur tatuaj... dar si cei fara asa ca... orice dar sa nu fie in exces.big grin

| shade a răspuns:

Acuma depinde de el, si unde ti-l faci! dar oricum si eu vreau sa-mi fac unul pe picior!

| Encore a răspuns:

Bizzare nu exagerez straight face

| ViVi a răspuns:

Imi plac tatuajele dar sa privesc laughing
eu nu vreau
oricum sunt faine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda oarecum dar totusi mie mi se pr oameni draguti cu tatuaje mai ssimple si nici chiar asa de urate si nici ff mari

| Encore a răspuns:

Ii ador :X
Momentan am vreo 3 tatoo de fapt 60 de stelute si un craniu dar daca as putea mi-as impodobi tot corpu , am la planuri :X

| kitty_8919 a răspuns:

Da imi plac oameni cu un singur tatuaj nu cu 100 de tatuaje.

| MeMe a răspuns:

Depinde cate :d