| mada_6524 a întrebat:

Va plac persoanele fitoase?

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Nu cred ca e om sanatos la cap caruia sa-i placa astfel de persoane.straight face

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Nu, si cred ca nimeni nu indragesc aceste persoane...winking

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Din punctul meu de vedere o persoana fitoasa este cea care se lauda cu ce nu are, care vrea sa iasa in evidenta si se crede mult mai "sus" decat celelalte persoane.Eu detest acest fel de oameni.

| Horanhugsme a răspuns:

Nu le urasc! Nu inteleg cum poate sa fie cineva asa.Au fitele alea si se cred mai frumoase si destepte dar de fapt...

| Teflon a răspuns:

Da, mai ales la gratar cu putina maioneza si mustar...

"Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!"

...mai ales pe gratar cu putina maioneza!

| gabitsa_8707 a răspuns:

Nuu! le urasc