| barbyr0z.ex.fantadelamaye a întrebat:

Va plac piercing`urile`n nas?happy

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Unul mic, da. Şi asta îm situaţia când mergi la un club, nu şcoală, serviciu.
Pa, pa.

| Ana a răspuns:

Nu mi plac deloc, si nu o sa mi fac niciodata niciunu k mi-e frica big grin

| Silvia a răspuns:

Nu toate...imi plac cele micute si finute pentru fetebig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar ar trebui sa le purtam doar la ocazii, nu intotdeauna.

| emima a răspuns:

Imi plac dar mi-e frica sa-mi pun eu vreau unul in sprinceana dar unii zic ca sunt prea timida pentru asa ceva ca nu mi s-ar potrivi...crying

| pepenerosu a răspuns:

Da. ceva in gen mi se par interesante http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/archive/6/68/20061223212948! Nose_piercing.jpg :D:D.sau asa micut.cu conditia sa nu fie stralucitor;). dar mie mi se pare mai dragut in buza:)

| Cryssy a răspuns:

Sicer..Nu imi plac deloc.

| mariutza a răspuns:

Da...chiar mi'as face unul. dar poate cand o sa fiu mai mare...chiar si fratele meu ma sfatuit sa imi fachee heebig grin

tie iti palc?tongue

| billy69 a răspuns:

Da, am avut unul si eu, mai mic decat o alunita dar am renuntat la el dupa ce am avut o raceala zdravana de vr-o 3 luni de iarna rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea imi placthinking

dar cele in buza love strucklove strucklove struck miami

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deloc. Mai ales alea între nări, parcă ați fi porci...

| Sparkzz a răspuns:

LOL!
Nu sunt o mare fana a piercingurilor dar imi place sa le vad la altcineva laughing
Daca vrei sa iti pui ti-asi admira curaju`big grin
XOXOXOXOXkiss

| danutzadana a răspuns:

Da imi plac

unele mici
finutze

si mai ales sa ii stea bine persoanei sunt unele care poarta si nu le sta deloc bine happy

| sonia_3086 a răspuns:

Da, doar cele micute j finute. Dar nu intotdeauna sunt binevenite.

| lola a răspuns:

Mie imi placbig grin... dar asa cum are pink.veriga.nu prea imi plac alea asa ca un punct care sclipeste.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye explică:

@mariutza

da`mi plac! am unulbig grin

| daii a răspuns:

Da, dar nu mi-as facebig grin

by daiiwinking

| oz a răspuns:

Au prea multi cocalari.

| g3orgy a răspuns:

Dah... da sa tzil pui cand nu mergi la scoalawinking ca fac profii gura...winking unu de-la mik finutzwinking

| den a răspuns:

Mie da... dar sa fie mic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma bate gandu sa imi pun si eu unu micut