| Andre a întrebat:

Va plac saruturile?/cum ati reactionat la ale vostre? pentru mai mult epovesti

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Este atat de frumos sa saruti persoana iubita(mai ales ca are tot timpul guma mentolata)laughing. Cel mai lung al meu a fost... circa 10 minute, dar fara pauza.Primul sarut a fost un dezastru, tineam o inghetata in mana, si el m-a tras de mana, sa ma apropii de el, si cum m-a tras cu putere si l-am murdarit de ciocolata pe tricou.

Alt sarut a fost sub clar de luna, la mare, a fost uimitor, luna plina se reflecta in mare si era asa de frumoskiss

Altul a fost pe camp deschislaughing ne tavaleam prin iarba, alergam unu dupa altu, am ajuns si intr-o padura, ma suiam in copaci si a cadeam jos, ne prosteam...cate si mai cate.

Odata stiu ca el fuma, era frig, mi-a dat pluoverul, si cand m-am sarutat m-am incecat cu fumul, ce am mai ras atunci.laughing

Cam astea sunt cele mai frumoase.
Funda?kiss

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu sunt adepta imbratisarilor. Mi se par mai romantice decat saruturile. Dupa o zi de scoala, e nevoie de cineva pe care sa il imbratisezi si sa ii zici ca mai sunt 12 saptamani de scoalalaughing

| FuunkiiieDoll a răspuns:

La nebunie.
ador sa ma sarut cu cineva foarte senzual sh sa dureze sarutul cateva minute love struck
odata m`am sarutat cu prietenul meu timp de o ora cu mai multe pauze de cateva secunde big grin
love struck