| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Va place acest blog? e blogul meu;) http://cele-mai-urate-femei-din-lume.blogspot.com/

10 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Da e interesant da u printre acre esti frumos sau urate:devil)?

| onlymeme a răspuns:

Dmne ce tare e blogulaughing
dar ce fata avea rihannalaughingda totusi isi merita locu la cele mai frumo femeihappy
dar cele 5 femei urate sunt beleahappylaughing
omg chiar ca is urate
bv misto bloguwinking

| Dobitoc a răspuns:

Nu cred ca shakira nu e una dintre cele mai frumoase femei din lume/Chiar e cea mai frumoasa dupa parerea mea. Oricum frumos blogul.

| Alessandraaaa a răspuns:

Mda este true:X:X:Ximi plk:X

| xOchelariCuInfraRosu explică:

Se adreseaza tuturor

| claudica a răspuns:

Fetele alea nu's chiar asa de urate bine unele cum ar fi amy sunt dar sunt altele care pur si simplu nu se ingrijesc daca nu arata bine acum trebuie sa fie aratate cu degetu? daca ai fi tu in locul lor?laughing si sincer tu ai impresia ca miley smiley e cea mai frumoasa te insei amarnic nu'i decat o pustoaica care se crede mare vedeta si care are impresia ca daca isi ea o pereche de chiloti sfasiati pe ea e sexy la fel si cu toate vedetele de pe disney channel niste parvenite

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Am vazut si eu faza la Mtv, tu cu care te asemeni?=)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O curiozitate : Blogul se adreseaza femeilor sau barbatilor?

| Lavinia_8386 a răspuns:

Sincer nu, sunt dezamagita...la cele mai frumoase femei mai trebuia adaugata si miranda kerr... iar la cele mai urate femei, prima clasata are o boala incurabila din cate stiu.gandeste te ca si tu puteai fi in locul ei,, crezi ca ea vrea sa arate asa? hai sa nu facem discriminare!

| deeutza_9735 a răspuns:

Da mie imi plac doar primele fete...happylaughinglaughing)laughing
La restul nu ma amestec ca nu e bine ce faci sincer