| seby27278 a întrebat:

Va place Craciunul? eu il adooooorhappy

3 răspunsuri:
| Lilia2621 a răspuns:

Sigur ca da, este o sarbatoare asteptata de toti oamenii. Este cea mai frumoasa zi din an, cu pomul de craciun, cu jucarii si cadouri dragute. Nici nu am cuvinte. Il iubesc, si abia astept sa vina mai repede, sa fac bucate gustoase si sa ma bucur din plin de aceasta zi. Si plus la aceasta nu am rabdare sa vad ce mi-a luat mama de craciun. Adoooor craciunul...

| lovefan a răspuns:

Buna. Si eu il iubeeesc love struck pot sa spun ca simt spiritul Craciunului de vreo luna, si cu fiecare zi care trece devin tot mai nerabdatoare. Nu stiu de ce, dar am senzatia ca o sa se intample ceva diferit, unic in acest Craciun. In fiecare an il astept cu nerabdare si ascult de prin noiembrie melodii ca,,last christmas'',,, all i want for christmas iis you'',,, feliz navidad'', etc. Imi pare rau ca e doar 3 zile pe an sad love struck

| Effy12 a răspuns:

O sa tot repet chestia asta la nesfarsit.CRACIUNUL E DE CACAThappy