| geolovesedward a întrebat:

Va place http://ganduricatifelate.wordpress.com/? E blog-ul unei prietene :D

7 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Este foarte fumos!
---> Cel mai tare blog pe care l`am vazut si nu glumesc! :::

---> Ma bucur ca te-am ajutat! :::

| Daria a răspuns:

Da.E bun happy{robot}

| Nutemaiholbadarling a răspuns:

E destul de fain!

| skinnylove a răspuns:

Mersi mult de reclama blushing.

| florina15 a răspuns:

WAW! E super compunerea, imi place la nebunie, si eu fac astfel de compuneri cu expresii frumoase.Succes in continuare.

| Alina_6360 a răspuns:

Frumos.Imi place cum se exprima. Si culmea, de cand am inceput sa citesc, rand cu rand, tind sa cred ca gandim la fel.Ma simt de parca as fi scris eu randurile alea. Keep going, chiar imi place. O sa te/il urmaresc cu siguranta happy

| love27butterflys a răspuns:

Da e coool