| sweetgirl pink a întrebat:

Va place? http://www.youtube.com/watch?v=sQLHEBEw-Jc :)) cred ca e cel mai penal video p care l`am vazut:)):)):)):)):)):)):))fundita la cel mai tare/haios raspuns:)):)):)):))

Răspuns Câştigător
| adytza140 a răspuns:

laughingCel mai gay "cantaret" dar sty mha el e "idol la femei" laughing funditabig grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Doamneerolling on the floor
E un prost balaughingNu-si da seama ca se face de rusine.
d-mne...parca cand jucam prins si ascunsa numaram cu "melodia" asta...
deci e clar ca e GAY, altfel nu s-ar fi casatoriit cu un barbat tampit

| m0nica a răspuns:

Doamne feresteee!

e belea Fernando asta laughing

o persoana cu iq`ul lui ar trebui sa taca din gura love struck

seriooos happy