| al3xa_4226 a întrebat:

Va place Justin Bieber? Cat la suta?

190 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

20% maxim

| Libelle a răspuns:

O, oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo%%good lucktoate fetele sunt innebunite dupa el gahhh!

| Silvia a răspuns:

Da, imi place. 0%

| ºPishcotº a răspuns:

Da imi plac si melodiile si cum arata! 90%

| Sოﺁℓε a răspuns:

0% e un imbecil care sa trezit dimineata deja vedeta!

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Da imi place vocea lui, adica melodile.in rest nu ma intereseaza.Nu sunt cel mai mare fan, cam 50%

| Ea12345 a răspuns:

Nu ascult muzica lui, iar dand crezare aparentelor, mi se pare un copil rasfatat. Oricum, nu cred ca va avea succes prea mult.

| Ana-Maria94 a răspuns:

0, 0%

| Emma a răspuns:

De el nu.:-& il detest, dar singura melodie a lui care mi place e baby
Deci pot sa sp ca mi plk, doar pentru acest motiv.cam 5%

| shtephie a răspuns:

Da, imi place 15% happy

| Anduciu a răspuns:

Mie nu-mi place...Adica 0%. Dar cred ca unghia de la degetul meu mic s-a indragostit de el rolling eyes

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Da il iubesc rolling on the floor il iubesc asa mult love strucklove strucklove struck rolling on the floor inkt imi place de el 49. 99 happy

| T30D0RA a răspuns:

0%

| Alina_9354 a răspuns:

Alt copil pe care il schimba banii, pacat de el, e frumusel dar prea smecher! 50%

| Adelinesmile a răspuns:

100 % =p~. e frumos si canta bine happy

| Didii15 a răspuns:

100000000000000000000000000000 %hee hee

:X

| KidoSmart a răspuns:

Il ador pe justin e modelul meu il iubesc mxim 000000000000%

| ΔH a răspuns:

Pot scrie si cu minus?

| FataTPUpunctRo a răspuns:

Foarte multlove struck 0%

| Gosh. a răspuns:

Da...sa zicem. Vreo 50%

| zalisa a răspuns:

-500%.

| TraficDeMentosane a răspuns:

Daaaaaa imi placelaughinghee heerolling on the floor.[cum arata 97%] [cum canta 70%] [cum canta live 35%] asa ca in total 67. 3 %
bye wave

| Airplane a răspuns:

Da. 100%

| mymy a răspuns:

Da il ador
0%
ii un increzut.

| Symona a răspuns:

35%
Nu sunt fan obsedat happyhappybig grin

| cockie_green a răspuns:

Daaaaaaa:X:X:X100%. il iubesc are o voce superba si arata si binelaughing

| xtina a răspuns:

Buna, Nu imi place deci 0%

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

El ca tip cam 64, 5 la suta!laughinglaughinglaughinglaughing
melodiile lui cam 89, 1 la suta!
clipul si melodia,, one time'' 100 la suta!:X:X:X:X:X:X:X:X

| davidwarner a răspuns:

Cam 85 la suta...sunt fan, dar nu sunt innebunita dupa el.

| cosima11 a răspuns:

rolling eyes TPU e sufocat de intrebari despre justin bieber, hannah montana, selena gomez, demi lovato etc rolling eyes doamneee pustilor nu aveti alceva de facut? doamne iarta`ma straight face