| al3xa_4226 a întrebat:

Va place Justin Bieber? Cat la suta?

190 răspunsuri:
| Bettt:) a răspuns:

100% =x

| BackAgainToTPU a răspuns:

Imi plac cateva melodii. Pot spune 60-70%.
Trebuie putin respectat pentru ca are cel mai vizionat video de pe YouTube...
Ideea e ca acolo o treime sunt hateri.
Dar, sincer, nu sunt nebuna dupa el. Nu il urmaresc pe Twitter, MySpace, YouTube, FaceBook si restul siteurilor.
Cum am spus, CATEVA CANTECE!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

0,0000000000000000000000%

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Pai...cum arata el 100%, melodiile lui, 100%, clipurile lui 80%. Deci cam 93, 1%. big grin

| JustForFewSeconds a răspuns:

Da, imi place 100%...
E dragut si canta fain:X

| Bubiko a răspuns:

Si eu avut boala lui Justtin Bieber. Prima oara l-am vazut pe facebook, era o poza cu el. Atunci nu mai puteam de el. Eram un mare fan si nu stiam mai nimic despre el. Acum nu mai sunt fan si nu-mi mai imi place de el.
Melodiile lui- 5%
El insusi- 15%

DEci un 12%.

Răspuns utilizator avertizat
| Fvn a răspuns:

Daaa -100%.

| jumbO a răspuns:

100% imi place cum arata .vocea...videoclipurile...melodiile. ` dar nu sunt disperata de el ca unele fete incat vor si id-u lor care asa ceva nu se poate intamplarolling on the floor sa-mi pun poze pe el cu hi5. sa am telefonul plin de melodii cu el. nu. imi place de el canta superb si este dragut dar am putin obraz laughing nu ca altele. o Justin ooo. faceti-mi rost de id-ul lui si un folder plin de pozeeeeee cu el. adica nu exegerez. eu am dar vreo 5-6 poze daca am.straight face

| faranumexD a răspuns:

100% for ever; x

| Alice_2134 a răspuns:

0% ...nu stiu ce vad multe fete la el?

| Marutza a răspuns:

Nu, O. 00%. E stresant si poate ca nu ma enerva atat de tare, daca nu erau toate pitipoancele astea mici care sunt innebunite dupa el. El e dragut, il strica fata si corpul, vocea ca **** de 10 ani si fanele handicapate! big grin

| Raluu01 a răspuns:

Imi plac melodiile lui.In general nu prea ascult.

Deci cam 50%

| Alexandra_3484 a răspuns:

10000000000000000000000000%

| BlueByMe a răspuns:

Clipurile lui 0%
melodile 0%
vocea 0%
el 0%

| Tomy_3330 a răspuns:

Se pune si cu minus?laughing
-100%

| dragutzyka29 a răspuns:

Da -un infinit%

| laraxlena a răspuns:

99%, nu m-a convins de tot

| dragosh a răspuns:

Ce te-a frapat asa de mult ca copilu ala de 9 ani

| anuscha997 a răspuns:

O singura melodiehee hee
deci cam 5 %

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Arata bine day dreaming
Are o voce frumoasa day dreaming
Sa zicem ca 99. 9; D

| Lαααα a răspuns:

DAaaaa... 0%...Mama cate raspunsuri=]]=]]

| Reinkaos a răspuns:

-10%

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

100%
E super sweet love struck

Nu ma intereseaza daca imi dati Stupid tongue

| Reew a răspuns:

Cand nu stiam ca exista acest justin bieber pe lume, o prietena de-a mea mi-a aratat o melodie dar fara videoclip, iar eu am intrebat "ce fata are vocea asta pitigaiata?!" si radeam de nu mai puteam, iar ea mi-a zis ca e un baiat si ca se cheama blablabla si dupa mi-a aratat si un videoclip cu el iar ea canta impreuna cu el rolling on the floor si era parca o inghetata topita iar eu cascam intr-una de plictiseala laughing deci imi place 0, 0%.

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Imi place cum canta si este dragut thinking cam 90-95%

| amage a răspuns:

Videoclipurile 0%
Melodiile 0, 0000000%
El 0, 0 % big grin
si Vocea 0, 000000000000000000000000000000000000000000%
In total...thinking Cat face 0+0+0 si cu 0?

| Alexandra_2209 a răspuns:

10000000000000000000000000% este genial...
Ce sa mai.are toate calitatile:-x
E foooarte frumos:-X
Canta genialllll:-X
Are multi fani:-X
Si NU e gay:-P

| nutzbreaker a răspuns:

Yes. He's the winner... At sucking Lars Ulrich's (de la Metallica) big black cock... big grin

| DoodyAlexx a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau, dar daca ar fi si procentaje cu - (minus) ar fi -100%.