| al3xa_4226 a întrebat:

Va place Justin Bieber? Cat la suta?

190 răspunsuri:
| dragutzyka29 a răspuns:

Da -un infinit%

| davidwarner a răspuns:

Cam 85 la suta...sunt fan, dar nu sunt innebunita dupa el.

| anuscha997 a răspuns:

O singura melodiehee hee
deci cam 5 %

| Fvn a răspuns:

Daaa -100%.

| mymy a răspuns:

Da il ador
0%
ii un increzut.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Pai...cum arata el 100%, melodiile lui, 100%, clipurile lui 80%. Deci cam 93, 1%. big grin

| Emma a răspuns:

De el nu.:-& il detest, dar singura melodie a lui care mi place e baby
Deci pot sa sp ca mi plk, doar pentru acest motiv.cam 5%

| Reinkaos a răspuns:

-10%

| DyKey a răspuns:

0,0%

| faranumexD a răspuns:

100% for ever; x

| Mozambic19 a răspuns:

Imi place :95 %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

♣♣♣GΣ♂®G3 ♠ β∫uEϒ3$ ♣♣♣ nu-ti place de justin da de lady gaga iti place? parca-i un robot

| Meoooooowww a răspuns:

Da il ador pe acest dulcik! un infinit la infinit! si dca unora nu le place sa nu mai puna raspunsuri ca 0% sau altceva...ms!

| Bubiko a răspuns:

Si eu avut boala lui Justtin Bieber. Prima oara l-am vazut pe facebook, era o poza cu el. Atunci nu mai puteam de el. Eram un mare fan si nu stiam mai nimic despre el. Acum nu mai sunt fan si nu-mi mai imi place de el.
Melodiile lui- 5%
El insusi- 15%

DEci un 12%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100% e frumos sh atat

| Alexandra_2209 a răspuns:

10000000000000000000000000% este genial...
Ce sa mai.are toate calitatile:-x
E foooarte frumos:-X
Canta genialllll:-X
Are multi fani:-X
Si NU e gay:-P

| anazoe4ever a răspuns:

10% si acel 10la suta este vocea

| danielasisi a răspuns:

Eu il iubesc pe justin jiber

100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la nebunie il ador am fost si la un concert de al lui si a fost super misto

| amyiceprincess a răspuns:

75%. Cred ca candta super dar faza cu rihanna... e prea mare pentru el

| BackAgainToTPU a răspuns:

Imi plac cateva melodii. Pot spune 60-70%.
Trebuie putin respectat pentru ca are cel mai vizionat video de pe YouTube...
Ideea e ca acolo o treime sunt hateri.
Dar, sincer, nu sunt nebuna dupa el. Nu il urmaresc pe Twitter, MySpace, YouTube, FaceBook si restul siteurilor.
Cum am spus, CATEVA CANTECE!

| by3nkwtssa a răspuns:

Doamne e un scump il adooor canta ca un bebe mic... ce puisor $cump:X:X:X100%

| Sოﺁℓε a răspuns:

0% e un imbecil care sa trezit dimineata deja vedeta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing 1% dar nu 1& e prea mult 0% e mai binelaughing
Clipurile lui 0%

melodile 0%

vocea 0%

el 0%

si alea cu care umbla 0%laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu sunt obsedata de el imi plac doar melodiile lui=p~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place dar nu sunt obsedata de el=p~...imi plac melodiile...

| Reew a răspuns:

Cand nu stiam ca exista acest justin bieber pe lume, o prietena de-a mea mi-a aratat o melodie dar fara videoclip, iar eu am intrebat "ce fata are vocea asta pitigaiata?!" si radeam de nu mai puteam, iar ea mi-a zis ca e un baiat si ca se cheama blablabla si dupa mi-a aratat si un videoclip cu el iar ea canta impreuna cu el rolling on the floor si era parca o inghetata topita iar eu cascam intr-una de plictiseala laughing deci imi place 0, 0%.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello nrmal ca imi place vrai sa afli cat?smug0, 00000000%hee heehee heehee hee

| laraxlena a răspuns:

99%, nu m-a convins de tot