| anonim_4396 a întrebat:

Va place matematica? Eu o urasc.

15 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Având în vedere că m-am îndreptat spre un profil mate-info, tu ce crezi?
Logic că îmi place matematica! E una dintre cele mai frumoase, și totuși complicate, materii.

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Da, imi place. Nu sunt as, dar totusi, d-un 8, 5 stiuhee hee

| 9988 a răspuns:

Mie imi place matematica si de la liceu o sa ma duc pe profil : mate - info! Depinde... fiecare cu parerile lui!

| PedoBarbie a răspuns:

Eu o ador. Când eram la şcoală mă pricepeam cel mai bine.

| Maxim96 a răspuns:

Salut!
Mie i-mi place, dar nu exagerez asa cam de nota 9big grin
Nu la toti se da cu usurintahappy

| TizZu15 a răspuns:

Matematica este oribila. Daca ar fi dupa mine, nu as mai face deloc.

| ayosmdk a răspuns:

Imi place

| sparky34 a răspuns:

Nici mie nu imi place, de aceea sunt la un profil umanist.

| FaraSareDoi a răspuns:

Da. Nu mi se pare aşa groaznică...

| MetalheadSatan666 a răspuns:

E materia mea preferata

| SashaS a răspuns:

Salut!
Nu pot spune nici ca imi place dar nici ca o urasc. Intre si intre.
Este importanta pana-n in clasa 8-a cand ajungi la examen, de acolo iti poti alege profil far' matematica.
happy

| GoldandSilver a răspuns (pentru SashaS):

Da,ai dreptate.Eu vreau sa ma duc la profil uman.

| Stresanta a răspuns:

Da imi place.

| yonela30 a răspuns:

Și eu o urăsc, stai calm, dar nu am ce face, cât timp mă ajută să gândesc încerc să mă împrietenesc cu ea. Eu sunt la bio-chimie deci totuși am oarecare nevoie de ea.

| Mikiiiii a răspuns:

Si euuu! 1