| Adriana_8922 a întrebat:

Va place matematica? Mie una NU, o urasc laughingfiecare cu preferintele lui

16 răspunsuri:
| gwen4u5 a răspuns:

Si eu o urasclaughingda ce sa-i faci. unii ca noi nu o pricep

| Pitica_3139 a răspuns:

Imi place, dar acum jos cu matematicalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iubesc matematica sunt cea mai buna e super super faina! Nu stiti ce fain este matematica! IUPII! O ador!

| βσσblėėŝ a răspuns:

Hey!laughing
si euu urasc matematica din toata inima mealaughingrolling on the floor
sunt prima de la coada la matelaughing
la test am facut tot pe calculator...laughingrolling on the floor
ieri am dat teza si am copiatlaughing
pur si simplu o urasclaughing

| Do_3377 a răspuns:

Nu imi place! zici ca is la limbi straine! laughing.

| Flory_9244 a răspuns:

Matematica este o materie ca toate celelalte. Eu una o urasc ca nu prea inteleg de la prof si in a 9 a la liceu e destul de greu. fata de generala. funda?:X

| forever4you a răspuns:

Da ai fooarte mare dreptate fiecare cu parerea luibig grin

Dar eu urasc matematica este cea mai naspa materie ever! Am luat 7 la tezebig grin si opt la test unde normal ca am copiat ca altfel luam doi care era din oficiulaughing

| stefan97nic a răspuns:

Mie imi place matematica dar fiecare cu parerea lui in schimb urasc romana si profa de romana

| anDa a răspuns:

Nici eu nu o prea iubesc, prefer literatura...

| AnnaMariaaa a răspuns:

Si eulaughingdar nu stiu cum a luat 8 in tezalaughing:O

| BiaSiAtat a răspuns:

Este o materie care te va ajuta in viitor! in orice meserie iti trebuie mate...Fie ca esti la muzica la tobe sau la actorie eea te va ajuta! Deci in concluzie imi place mate!

| Graphee a răspuns:

Mie imi place matematica.happy

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Omg o detest o urasc sincer mai bine masa runca in fata trenului decat sa mai fac matematica este cea mai varza materie de pe planeta o detest si materia si pe doamna aia nebuna dusa cu capu care da numai 3 la o prostie de materie oooooooo detest din toata inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urasc. clar. o urascccc.

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Nu nu nu o detesc rau de tot cum poate sa-mi lace mie matematica doar cand oo zbura porcii happy e grea zici ca invat chineza

| BLURREDLINES a răspuns:

Da happy, imi place!