| lolly_3072 a întrebat:

Va place mel asta?;;)ce gen de muzica e? Unii zic house alti dance?:-? http://www.youtube.com/watch?v=g3nvyY81GqU

6 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Melodia este frumoasa, ritmica si cred ca este mai mult stil dance, pentru ca se potriveste mai bine cu acest gen muzical.
Iti multumesc ca ai postat-o si ne-ai oferit prilejul de a o asculta.
Fiind la inceput de An Nou, permite-mi sa-ti doresc sa fii sanatoasa, fericita, sa fii iubita si sa ai parte de reusite si sa poti ca, prin fortele proprii, sa-ti realizezi visele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nici house, nici dance, e techno.

| Meredith a răspuns:

E draguta melodia happy. Cred ca e un fel de combinatie dintre house si dance. Oricum e frumoasa love struck

| teonamaria a răspuns:

Imi place melodia. dar sincer nu stiu daca e dance sau house.inclin spre house! dar...happy

| lolly_3072 explică:

Multumesc mult.si la fel.:*:*

| JustMeBăi a răspuns:

Melodia este "Rave" deci de clubbing deci e dance mai mult un "eurodance" ok?