| alexam a întrebat:

Va place melodia de acum de la Eurovision? Lituania... happy

7 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Da e faina melodia, dar era mai faina melodia a lui Lidia Kopania din Polonia.happy

| alexam explică:

Dar Estonia? Tare imi place, desi tipa zici ca e Baseasca mica! laughing

| alexam explică:

Iar Albania, a cantat mai bine acum 2 seri, acum s-a simtit emotia in vocea ei, a cantat prea jos... sad

| mIsTeR a răspuns:

Nu-mi place, sincer nu-mi place niciuna, tu ai vz ce najpa knta? zici ca abia au invatat sa cante, :-& romania a camtat super, de spania nu mai zic, aia parca era dormitalaughing

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Acum e Moldova. Super piesa.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Uite acum ruleaza Norvegia. Destul de draguta melodia. Trebuie sa urmeze Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
O melodie lentă.
Plăcută.
Pa, pa.