| Trefu a întrebat:

Va place noua piesa marca DONY? - O puteti asculta aici impreuna cu VERSURILE: http://melonmusic.blogspot.ro/2012/08/dony-passion.html Ce spuneti, va fi HIT?

3 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Cui îi pasă?

| Trefu explică (pentru LoveForShania):

Cui ii pasa de frumusete e intrebarea mai plauzibila? iti zic eu cui... oamenilor cu un IQ mediocru si submediocru in ca caror categorie se regasesc "divele" gen : Bianca Dragusanu, Tonciu, si toate pitzipoancele. happy Albert Einstein, Charles Darwin, Isaac Newton, Galileo Galilei, Nicolaus Copernic, Margaret Thatcher, ..etc..oameni nepasatori in privinta frumusetii fizice datorita carora tu stai acum pe internet si iti dai cu parearea antrenandu-ti neuronul happy.O zi buna!

| LoveForShania a răspuns (pentru Trefu):

Baieterolling on the floor
De unde si pana unde s-a ajuns la Bianca Dragusanu sau Margaret Thatcher?

Esti ciudat.