| Marylol a întrebat:

Va place ONE DIRECTION? Ati vrea sa vina in Romania? Ce piese va plac cel mai mult de la aceasta trupa? Care este membrul vostru preferat din trupa?
P.S. intrebarile sunt pentru fani ONE DIRECTION! si mentionez cui nu-i place trupa sa nu posteze niciun comentariu.

Răspuns Câştigător
| MichaellaJackson a răspuns:

Da sunt un mare directioner, da as vrea sa vina in Romania, imi plac toate melodiile si preferatul meu este Zayn

4 răspunsuri:
| hazza4ever a răspuns:

Ii adooor

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, da, cam toate

| Voicu_Georgiana_1995 a răspuns:

Da
Toate :*
Hazza

| AmaliaAmy123 a răspuns:

Nu imi place, ii iubesc. ♥ P.S #DirectionerForever. Si normal ca as vrea sa vina in Romania.Nu pot sa aleg doar o melodie si preferatul meu este Harry. ♥