| Gaby^_^ a întrebat:

Va place rock-ul? Metal sau nu numai? Daca da, stiti ceva melodi noi care au aparut? Dau fundita pentru melodiile cele mai taribig grin

1 răspuns:
| Monikoue a răspuns:

The Rock, rocks!
Pai: 21 guns- Green Day
Another way to die- Distrubed
nu stiu prea multe, dar mai incearca Limp Bizkit- My Generation sau Rollin...nu stiu cat de noi sunt, dar sunt tari. Mai vezi la Aerosmith.
Deasemenea poti sa incerci Ingrid Michaelson. Nu e deloc rock etc. O melodie de-a ei e la o reclama cu Orange. se numeste Everybody...De fapt, iti recomand to albumul "Ingrid Michaelson- Evrybody". sper sa-ti placawinking