| MissmysteriousS a întrebat:

Va place Romania?, daca ati alege dintre trecutul ei si viitorul ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Da imi place Romania ca peisaje, ca pozitie geografica, climat, etc. As alege viitorul pentru ca trecutul a fost unul destul de tumultuos cu multe razboaie. In caz ca ai cont pe facebook, intra pe adresa asta sa vezi 273 locuri pe care trebuie s le vezi inainte sa pleci din Romania: http://www.facebook.com/273.ro

3 răspunsuri:
| Miley_9749 a răspuns:

Sigur viitorul

| ElenaMaria003 a răspuns:

Acum sunt multi someri, bochetari, cersetori si aurolaci. Din cate zic parintii mei, pe vremea lui Ceausescu nu era asa thinking Nuuuu, nu sunt comunista laughing Dar na, sincer?! La partea cu serviciul unui om, mai bine era in trecut.
De peisaje, alea alea...e frumoasa Romania; dar daca Actualul Nasol presedinte ar mai reabilita unele locuri, Romania ar fi Minunata!

| IonutCG90 a răspuns:

Da. Aș alege perioada lui Burebista adică atunci cu câțiva zeci de ani înăinte de Hristos, pentru a sta aproape de el și a-l proteja de asasinat. În așa fel, UMANITATEA ÎNTREAGĂ ar fi fost cu totul alta, România de azi, ar fi fost centrul lumii și ar fi avut acum un teritoriu vast, cel puțin jumătate din Europa.