| Andreea1130 a întrebat:

Va place sa va uitati pe geam cd ploua?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place sa stau in ploaie. Una e sa privesti si cu totul altceva sa simtidevil

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, mă linişteşte şi îmi creează o stare plăcută! Baftă!

| JustMe a răspuns:

Dalove struck Mai ales noaptea, cand e furtunalove struck

| LoveMe a răspuns:

Nuuuu! urasc ploaia...

| Biia a răspuns:

Da e chiar super. Poti sa te gandesti mai limpede si te ajuta sa iei mai usor deciziile dupa pararea mea! In plus, pe mine ma inspira sa scriu.:X

| Helene a răspuns:

Ador asta.Si cand ploua sa fie liniste, sa scriu ceva, practic, ma relaxeaza.De asemenea sunt foarte pasionata si de fulgere.Prefer sa ploua decat sa fie soare.
Tu?
PS:Acum la mine plouahappy

| alice_5598 a răspuns:

Da.Imi place sa ma uit la fiecare picatura:X Ma linisteste. Dar sa nu fie furtuna ca ma speriiblushing

| AnaigroeG a răspuns:

Nu mereu happy

Cand trebuie sa plec undeva si ploua. urasc laughing big grin

In rest imi place :X

| Lettie a răspuns:

Sunt cea mai fericita persoana din lume cand fac astabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori.