| girl16flo a întrebat:

Va place viata voastra? Daca ati putea da timpul inapoi ce ati schimba?

14 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Eu mi-am trit viata fara regrete.

| SweetCandy a răspuns:

Da imi place...insa daca as putea sa schimb ceva as schimba incapatanarea asta prosteasca...big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Perspectiva asupra vietii.
As folosi timpul altfel.
As scurta relatiile pe care le-am avut.
Nu as mai fi atat de naiva.

| catalina_2916 a răspuns:

Eu as schimba totul .pentru k nu-mi place nimic din viata mea.am avut parte numai de ghinioane crying mai bine nu mai existam crying

| sorin a răspuns:

Viitorul.

| Rizer a răspuns:

Totul si nimic!
!

| Rizer a răspuns:

Dar tu ce ai schimba?

| I'm just me a răspuns:

Mie imi place viata mea si nu asi schimba niic la eabig grin.

| kathessa a răspuns:

As face mai multe pentru dezvolatarea mea personala. As mai invata cel putin o limba straina, as mai face niste cursuri, inca o facultate... As avea mai mare grija de sanatatea mea. Nu m-as mai implica in anumite relatii cu anumiti oameni...

| Gise a răspuns:

Nu as schimba nimic! Pt ca Dumnezeu le randuieste pe toatehappy

| eu_4161 a răspuns:

Da imi place.Asi schimba toate greselile pe care le-am facut, si poate chiar si greselile parintilor mei... Dar tu ce ai schimba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca fiecare dintre noi gasim la un moment dat un aspect al vietii noastre care nu ne place...sau chiar mai multe...parerea mea... Si as da timpul inapoi pentru a "repara" niste mici greseli...momente in care m-am purtat prostesc, in care am inceput o cearta din nimic... si as putea sa schimb parerea unora despre mine...big grinbig grinbig grin

| iulya a răspuns:

Nu as schimba nimic...ma bucur de viata mea asa cum este...cu bune si cu rele...tongue

| alexxxya a răspuns:

Nuj...nu crd k as schimba nimic...hoate la timpu`u lorr. daca am vreo nemultumire sau ceva de genu se va rezolva.
cum a zis si MamaruTza dumnezeu le randuieste pe thoate...
te iubesc!winking:*:*:*