| GumitzaDePepene a întrebat:

Va place wrestlingul?
daca da, care e personajul preferat? Eu il ador pe Sheamus! Si Undertaker
Stiti unde pot gasi melodia lui sheamus? care incepe la aparitia lui pe scena.
Si mai stiti ceva de Undertaker? Adica, zicea ca in primavara 2011 se intoarce, asa a si fost, dar a disparut!
Care e preferatul vostru? Eu am zis, Sheamus si Undertaker
Pe cine urati? Eu pe goldust-e prost rau
Cum ati aflat de Wrestling? Eu de mica, de pe la 5 ani, dar nu am stiut ce era, si nu m-am mai uitat pana pe la 8 ani. dupa aceea, am devenit o maniaca, ma uit mereu la wrestling, chiar daca mama nu e de acord pentru ca nu ii plac bataile, dar eu... tata se uita cot la cot cu mine...asa ca acum wrestlingul e pentru mine acum.ca un drog! Glumesc, numai ca ador sa ma uit!
Va rog frumos daca stiti care e melodia lui Sheamus, fundita!
Scuze pentru scris, dar m-am grabit!

Răspuns Câştigător
| V1sL0w a răspuns:

Preferatul meu este Evan Bourne si il urasc pe alberto del rio pe cody rhodes brock Lesnar si pe urata aia vickie Guerrero

5 răspunsuri:
| rap4us a răspuns:

Mie imi place de John Cena, John Morisson si de Sincara.
Urasc pe Alberto Del Rio, pe Christian si pe Cody Rodhes.
De Wrestling am aflat de la un prieten foarte bun pe la varsta de 9 ani. Nu prea ma uit, decat vinerea pentru ca nu ma lasa maicamea.
Imi place mai ales sa joc in realitate si pe PSP.

| gabi1198 a răspuns:

Mi-e imi place Morrison si Rey Mysterio.
Nu-mi plac Del Rio si Mark Henry
Am auzit de wrestling de la varu-miu si ma uit de atunci la fiecare episod.AM vreo 150 GB de wrestlin pe calculator;)
Malodia lui Sheamus poti s-o iei de aici:
http://www.mediafire.com/? mexj2zj43ji

| MissVamp a răspuns:

Imi place cel mai mult sheamus si il detest pe alberto del rio,, i am alllllllbertoo del rioooo"-mama s-a uitat cu mine odata si nu i-a placut ca zice e prea,, iacy'' dar tata si cu mine ne uitam, preferatul lui e undertaker! nu prea cred ca sunt regizate l-am vazut pe sheamus cum ridica greutati de 100 kg, ma rog! ador wrestling ma uit de aproape un an si abia acum am descoperit ce tare e!
p.s:fundita! mare nevoie!

| XxXxMariusXxXx312 a răspuns:

Sheamus is the best in the worldwinking! Il ador pe Sheamus si eu sunt alb si am ochi albastri dar nu sunt roscat laughing! Auzi Punk e cel mai tare =)! Buna gluma!