| andreea_7821 a întrebat:

Va placut Culoarea fericirii? cere este actorul favorit? credeti ca va fi Culoarea fericirii 2?

3 răspunsuri:
| StarkWolf a răspuns:

Da,mi e una chiar mi a placut.
e clar k o sa mai fie un sezon.au terminat filmarile de la culoarea fericirii si acum continua cu filmarile pentru culoarea fericirii 2. dupa ce se termina triunghiul iubirii 2 si celalalt film o sa dea culoarea fericirii. daca stai sa te gandesti,si citesti cu atentie ce a zis domnul sharma "sezonul care a trecut,se va intoarce cu siguranta", iti vei da seama ca se lucreaza sau se vor ocupa si de sezonul 2, si ca va aparea si la noi.
Nu am un actor preferat, toti joaca la fel de bine!

| Vคмριяιţá a răspuns:

Pai actor favorit a fost RaGINI.
Eu cred ca 2-ul o sa fie cu Kushi SI Tamanna mari

| elenutza27 a răspuns:

Da am adorat acest serial.Imi pare rau ca sa terminat.Si actorul preferat, de fapt actrita ste Sara Khan : Sadhna /.
Ohh...m-as bucura mult daca ar incepe si Culoarea Fericirii 2