| CatalinMelinte a întrebat:

Va pun la un calcul :
Un baiat are 60 kg
El ridica in fiecare zi cate 25 kg (gantere)
In cate zile el reuseste sa slabeasca?

Funda!

Răspuns Câştigător
| llMalvinall a răspuns:

Depinde cat timp face asta pe zi thinking adica o ora ..doua sau cat? straight face

4 răspunsuri:
| Deutsu a răspuns:

Nu cred ca are raspuns...

| Sh4Dow a răspuns:

Nu big grin... nu slabeste deloc. Nu conteaza cat ridica. Poate slabeste dar doar foarte putin...

| robertdani99 a răspuns:

In primul rand nu ai nevoie doar de gantere iti recomand o sala de fitness si incepe cu greutati mici nu-i nicio rusine toti am fost asa la inceput vreau sa iti spun ca eu de mic am fost destul de gras iar pe la 11 ani m-am apucat de sala pana la 13 cat am acum si am 1.80 71kg si nu am putina grasime trag la piept cu 40kg si la spate cu 27kg si plus in afara de asta iti trebuie si o alimentatie sanatoasa daca mai vrei sfaturi zi-mi si varsta+ inaltimea.

Răspuns utilizator avertizat