| AlexaBio1234 a întrebat:

Va pun o intrebare dar nu raspundeti la misto.Eu cu baiatul pe care il plac ft mult avem cateva lucruri in comun nu stiu eu asa pot spune.Deci stam p aceiasi strada, suntem nascuti in aceiasi zi de 20 numai ca eu sunt in ian el e in feb, mamele noastre au aceiasi varsta, suntem 3 copii in familie si fiecare avem bunici la tsara cu verisori de varsta noastra.Stiu ca ultimul lucru e banal dar in fine.Am vreo sansa sa fiu cu el? nu stiu dar practic nu pot sa imi iau gandul de la el sunt indragostita de el iar ieri am mers cu prietenii pe acolo p unde sta el si aveam mereu sensatia de fluturi in stomac dar nu l-am vazut deloc.Va rog hellp me! Multumesc va pupa Alexa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce spui tu sunt simple coincidenţe.Nu te agăţa de lucruri care par să ducă totul într-o direcţie favorabilă pentru tine.
"Am vreo şansă să fiu cu el?"- Normal că ai.De ce n-ai avea? Încearcă să te apropii de el,să îl cunoşti mai bine, să vorbiţi despre orice. Apoi, totul o să vină de la sine. Baftă!

1 răspuns:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Aveti in comun si pasiunea pentru Jb si Selena Gomez?smug
Dar varsta de 11 ani?
Daca da atunci cred ca va potrivitismug