| Abigaile a întrebat:

Va rog ajuatimastraight face ieri seara stateam in pat si ma gandeam la nimiclaughing) si mi-a batut tare inima stateam intr-o parte in pat pe intuneri. da scoala cand nea dus la cabinet ma concultat si a zis ca imi bate tare de nici nu poate sa-si dea seama ce am (daca am suflu sistolic) stiu eu ca nu am si sunt sigura pentru ca pe a5 la fel nea consultat si a zis ca am suflu sistolic dar pana la urma m-am dus la doctor la spital ma consultat mai bine si am (erau emotiile fobia pentru doctor) acum la fel in pauza naveam nimic laughing cand am intrat in cabinet a inceput sa-mi bata inimalaughing in fine cand dansez ma obosesc iasa bate tare(oboseala) dar aseara ce aveam oare asta e intebarea funda Pup:*Multumesc pentru rasp.

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

„m-a consultat mai bine si am (erau emotiile fobia pentru doctor)".
La cât timp după ce ai intrat în cabinet ai fost consultat/ă?
Pentru că poate fi vorba de sindromul halatului alb (tensiunea crescută artificial datorită fricii de prezența personalului medical).
Tensiunea trebuia să ți se ia după 5-10 minute de când ai intrat în cabinetul medical.
Mergi la medicul de familie și spune-i ce ți s-a întâmplat.
Cel mai probabil îți va da o trimitere spre cardiologie, să faci un EKG.
Baftă!