| larascumpik a întrebat:

VA rog ajutati-ma am o problema pe mine m-a placut un baiat si mi-a cerut prietenia dar l-am refuzat pentru ca nu il placeam atunci dar acum sunt inebunita dupa el si nu stiu daca ma mai place si intr-o zi l-am intrebat daca ma place da a zis ca nu dar el nu vorbeste nicio data serios si citeam atunci in ochii lui ca minte ce sa fac daca nu ma place

Răspuns Câştigător
| zRainbowx3 a răspuns:

Hey, Am un sfat :
Fi tu insati, cea care erai atunci cand ti-a cerut prietenia, ai incredere in mine... Este cel mai bun lucru pentru tine si el xD.

1 răspuns:
| larascumpik explică:

Dau funda plus vot daca imi raspundeti