| Andreea3219 a întrebat:

Va rog ajutati-ma!(dau funda)Deci:
Sunt in clasa a 7-a si din clasa 1 am fost foarte buna prietena cu un baiat, buncii nostri copilarind impreuna, am facut o mie si una de prosti impreuna, dar in clasa a 5-a am simtit ca il plac, s-a indepartat de mine, iar la un moment dat mi-a reprosat acest fapt si am incercat sa uit faptul ca tin la el, am treut peste.De curand am fost in o mica vacanta de o saptamana la munte chiar saptamana trecuta, ne-am intors miercuri(ieri), in vara eu mi-am facut un iubit acolo(eu am o casa de vacanta acolo, si parintii iubitului meu la fel). Cand amm ajuns la munte si colegul l-a cunoscut pe iubitul meu nu s-a comportatt f ok,, parea gelos... se certau tot timpul, era gelos ca eu ieseam cateodata cu el singura si nu il luam si pe el era nervos ca stateam la el in brate mereu si il sarutam in ultimele 4 nopti a trebuit sa dorm cu prientenul(colegul) iar in una din cele 4 am dormit cu iubitul meu (nu va ganditi la prosti) dupa acea noapte colegul s-a comportat diferit si cand ne-am asezat sa ne culcam mi-a adus o plapuma separata nervos a stins lumina si nu mi-a spus o vorba cand ne-am intors acasa si am vrut sa-i spun la revedere mi-a spus sa nu-mi iau la revedere de la cel pe care l-am tradat, mi-a reprosat ca l-am dus acolo stiind ca ne vom intalni cu iubitul meu.Azi nu a venit, azi cand l-am sunat mi-a zis ca este racit si mi-a inchis telefonul.Azi m-am simtiti ciudat, imi era dor de el am un gol in suflet.

Răspuns Câştigător
| whoever a răspuns:

Intrebarea e... il mai placi? Si daca da alege 1 dintre eibig grin... daca il alegi pe actual vb odata cu el. sau daca face pe 'racitu' sau cine stie ce trateaza-l si tu la fel si poate se reintoarcebig grin

3 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Daca e gelos inseamna ca te iubeste dar e frica sa-ti spuna ce sentimente ascunde fata de tine.
Cu care dintre ei vrei sa fii? cu colegul tau sau cu iubitul tau

| Andreea3219 explică:

Iti multumesc whoever dar imi este frica sa fac orice pas, daca il aleg pe actualul, pierd o iubire profunda, iar daca imi aleg colegul il pierd atat un "fratior" cat si o iubire ascunsa, si iesita de curand la suprafata crying