| Mihai1954 a întrebat:

Va rog ajutati-ma
Deci(fara deci)Eu in clasele 1-4 am avut numai Facebook nici un b, in a 5a am avut media generala 9.57 (al 12-lea din clasa eram 31 copii)dar in a 6a am inceput sa iau note mici media generala abia ajunge la 9, iar in a 7a (acum) am avut media 8.67 printre ultimii 5 din clasa i-am ascuns mamaei niste not de 6 si 7, iar ea cand a aflat asta la sedinta a fost foarte suparata acum in vacanta ea a zis ca nu ma mai lasa la caluculator eu m-am jucat cand ea a fost plecata la serviciu si nu si-a dat seama dar am o sora care ma enerveaza ca se da mare cand ia note de 9 si 10 in clasa a 5a unde eu aveam aceleasi note vreau sa o vad si pe ea.acum nu stiu cum sa fac sa ma mai joc pe calculatoe ca in timpul scolii nu m-am jucat deloc nu mam mai jucat de o luna si nu mai rezist pur si simplu m-am saturat sa imi mint prietenii ca am pcul stricat deja si-au dat seama ca e ceva la misloc am medii mici la fizica mate chimie istorie si geografie(8) ce sa fac ca sa iau note mari si cum sa imi conving mama sa ma lase la calculator nu prea imi convine sa ma joc fara sa stie

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci problema ta nu e cum să îndrepți notele, ci cum să-ți minți mama...cred că deja ai o problemă cu calculatorul.