| browneyes99 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! La TPU nu pot da mai mult de 2 rasp pe zi. Folosesc Mozilla Firefox in caz ca va ajuta cu ceva. Plzzz rasp urgent ca dau fundoi si vot mare mare!winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil din greseala sa fii banata de admini (sau poate ai gresit cu ceva fata de TPU) deoarece numai la cei banati se intampla asta: "Acesti membri nu se vor mai bucura de toate drepturile pe TPU.ro pentru o perioada determinata (o luna):
-vor putea posta maxim 5 raspunsuri pe zi, iar acestea vor fi moderate"

3 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Stiu mi s-a intamplat si mie.
E numai o periodata de 6-7 zile.

| browneyes99 explică:

Si daca sunt banata de admini ce pot face?nail biting

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are treaba Firefox, cred ca esti banata de adminii site-ului TPU sau cine stie ce se intampla.