| pufoletedebomboana a întrebat:

Va rog ajutati.ma! Mi.am cumparat o crema autobronzanta si nu stiu ce sa fac... azi e prima data cand am folosit. o, si nu stiu cum sa procedez in urmatoarele zile... trebuie sa fac la fel sa fac dus si sa imi exfoliez pilea? sau dau cu autobronzantul normal fara a. mi exfolia pielea? si daca vreau sa imi dau cu o crema diseara pentru cosuri si ma spal pe fata cu sapun are ceva se ia crema autobronzanta?

Răspuns Câştigător
| Brunetica a răspuns:

Pai te speli inainte sa o aplici, se ia crema ca nu e pentru definitiv e doar temporar.

1 răspuns:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Pai aceea crema ar trebui sa o aplici cand esti in soare.Sau cand te duci la plaja.
Nu trebuie sa-ti exfoliezi pielea cu acea crema autobronzata.
Seara da poti sa-ti dai cu crema pentru cosuri dar sa nu-ti dai si cu cea pentru piele.
Deci cand iesi pe plaja atunci trebuie sa-ti dai cu acea crema sau cand iesi in soare.
Dar iti poti face un program zilnic sa-ti dai o data pe zi pe toata pielea.
Pa, pa!