| Dependentadeacadele a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Miercuri trebuie sa plec in excursie si trebuie sa scap d problema. pana atunci. straight faceVa rog sa nu ma speriati mai rau de cat sunt acumsad. Am facut baie si mi-am dat seama ca am lindini(sunt un fel d pui a paduchilor, ceva d genu.). Ce as putea sa fac sa scap? Inafara de faptul sa ma tund sau sa ma dau cu gaz.no talking Va rog sa-mi spuneti alte motede...sad

2 răspunsuri:
| alexandra_6462 a răspuns:

Petrol e cel mai bun
mod si daca ti se pare ca iti miroase parul il legi in coada, eu ma dau cu petrol de 2 luni pentru ca imi face bine la par nu ca am paduchi deci nu e o rusine, sau te duci la farmacie si s-ar putea sa-ti dea o crema sau o solutie pentru par sa scapi de ei, poti si sa te vopsesti sau sa-ti faci permanent sunt multe metode.(nu sunt pui sunt oua depuse de paduchi), sau o pui pe mama ta sa te curete

| patty32 a răspuns:

Pffstraight face
Ciudat ca ai facut baierolling on the floor.
Ca acesti lindini nu se fac ca esti curat, intelegi tuwinking