| howsenselessdeathhowpreciouslife a întrebat:

Va rog ajutati ma. recent mi am pierdut cainele ..nu putrm da de el. ma gandesc numai la el, stau cu hainuta lui in brate si plang..si nu pot trece peste asta crying ma simt foarte rau si nu pot sa ma gandesc la altceva, simt ca s a rupt o parte din mine. cum pot trece peste asta? ajutati ma va rog crying(

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Data viitoare cumperi o lesa sa nu mai fuga si asa nu scapa, un caine nu se pierde cand e adult, dupa cativa ani cand se ataseaza mult de tine il poti lasa liber sa se plimbe cu tine.

| baru a răspuns:

Incearca sa crezi in destin. poate, se va intoarce... daca nu, asa a fost sa fie! Sunt lucruri fapte pe care noi nu le vom putea intelege!

| positivity a răspuns:

Mi-a murit câinele acum doi ani. Era primul câine al meu și țineam enorm de mult la el. Iubeam tot ceea ce este, îl iubeam pe el.
Dar totul s-a sfârșit când a fost otrăvit, și a murit în câteva zile, chiar sub ochii mei.
M-am simțit îngrozitor și plângeam în fiecare seară. Îmi doream doar să fie un coșmar și să mă trezesc cu el lângă mine. Dar nu putea fi așa, era realitatea.
Vei trece peste.
Toți facem asta la un moment dat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iti iei un alt catelus. poate te va ajuta sa treci peste!

| Futhakari a răspuns:

Ce trist si eu am trecut prin o astfel de faza cand aveam vreao 14 ani am avut 1 caine mai rau si intr-o zi am primit un catelus a crescut frumos si intr-o eu fost cei 2 liberi in curte si ce sa vezi cel rau lo omorat mia parut rau fireste, dupa cate va zile ati va trece crede-ma.

| howsenselessdeathhowpreciouslife explică:

@Sofer nu eu l am pierdut.