| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma... va rog am o problema cu cs-ul cand ii dau drumul imi zice asa...http://imageshack.us/photo/my-images/94/numerecs.jpg/ si dupa un timp ce intru si ies iar din cs. tot il Frec asa:)) intra si iese ce trebuie sa ii fac (scuze de categoria dar e cea mai pop:D :)

2 răspunsuri:
| Doublekillll a răspuns:

Ar trebuie sa-ti scoti Counter Strike 1.6 Extreme Final Realease este foarte bun, la mine nu-mi da erori

| lolobv a răspuns:

Da dar am tras 3 cs si tot aceeasi eroare imi da ce sa fac?crying