| Kyokisa16 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Vine examentul si am pus niste note random, nu mari ca sa vad ce medie de admitere o sa imi iasa, iar mie imi iese 7.19/7.20 (cu niste note mai micute)sau 7.28 (Cu cateva sutimi mai mult). Liceul la care vreau sa intru are media 7.31 (acum), desi anul trecut se intra cu 7.19 si eram sigura ca o sa intru acolo. Voi ce spuneti? Am auzit de la ceilalti ca au intrat altii acolo si cu 6 nu stiu cat, adica cu o nota mai mica decat acolo? Cum e posibil? E adevarat? Poate cineva sa ma sfatuiasca sunt foarte confuza... crying((

1 răspuns:
| Darjan_Darius_1994 a răspuns:

Pai probabil acea persoana a avut media pe an mare si la examen a luat 6 sau a avut media pe an 6 si la examen a luat mare. Mult noroc maine! Eu sincer mai am un an pana acolo dar sunt de parere ca acolo se schimba multe chestii de ex eu am media generala 9, 20-9, 30 pana acum si la examen nu ma astept sa iau asa de mare...